Home Staging – sprzedaj nieruchomość z zyskiem. Korzystając z tej usługi decydujesz się na profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu,  nie zawsze dużym nakładem finansowym.

Home Staging - to dobry sposób na podniesienie atrakcyjności, a co za tym idzie także i wartości sprzedawanej nieruchomości.

10% więcej o tyle średnio wzrasta wartość nieruchomości po przeprowadzeniu home stagingu (według badań National Association of Realtors w U.S.A.)

Ponad 2 razy szybsza sprzedaż
Analizy porównawcze wykazują, że nieruchomości po zastosowaniu usługi home stagingu ponad dwukrotnie szybciej znajdują swoich nabywców.

Home staging, a obniżka ceny
Home staging jest bardziej skuteczny od obniżania ceny nieruchomości. Z reguły koszty home stagingu są znacznie mniejsze, niż  obniżka ceny nieruchomości.

30 sekund
Po takim czasie od przekroczenia progu, klient już wie czy kupi Twoją nieruchomość. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz.

Odpowiednie zdjęcia, kluczem do sukcesu
Zainteresowanie nieruchomością wzrasta, im lepsze i ciekawsze jest zdjęcie. Według raportu magazynu „Estate”, 89% ankietowanych prędzej wybierze ofertę ze zdjęciami wysokiej jakości.

Czemu warto zdecydować się na Home Staging?
Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu owej nieruchomości.
Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej.
Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni.